Povrchová úprava včetně výroby na klíč...

O nás

 

COLOUR GROUP s.r.o.  je dynamická společnost poskytující komplexní služby v oblasti povrchových úprav, od vývoje a výroby povrchových materiálů, návrhů  systémů a povrchových úprav až po dodávky a realizace zakázek na klíč.

Již od roku 1998 je posláním firmy přínášet zákazníkům konkurenční výhodu, vysokou přidanou hodnotu a předcházet rizika a reklamace prostřednictvím unikátního technologického řešení a dodávky povrchových hmot. Díky naším rozsáhlým zkušenostem navrhujeme chytrá řešení...

 

 

 

 


Díky odborným znalostem a dlouholetým zkušenostem z praxe rozumíme individuálním požadavkům zákazníka a jsme schopni tyto specifické potřeby uspokojit. Zkušenosti z laboratorních podmínek vybavených kvalitními a moderními přístroji a analytickými měřidly aplikujeme do praxe a přizpůsobujeme individuálním požadavkům zákazníka. Kvalitní a vzhledná povrchová úprava výrobku zákazníka je zárukou spokojenosti, ale také prodejnosti tohoto výrobku.


Služby, které Colour Group, s. r. o. poskytuje:

Cílem firmy COLOUR GROUP, s.r.o. je komplexní péče o zákazníka. Ta spočívá v těchto bodech:

Všechny tyto body jsou zahrnuty v našem komplexním servisu, tedy v dodávce na klíč.

Více o našich službách...

 


Našimi zákazníky jsou přední firmy zabývající se:

Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví a rozumíme principům jejich fungování. Snadno pak vyhovíme specifickým potřebám našich zákazníků.

Více referencí...

 


Certifikace:

Výrobu nátěrových hmot provádíme tak, aby bylo dosaženo co nejvyšší kvality. Dbáme na to, aby aplikace celé technologie povrchových úprav byla co nejefektivnější a garantovala co nejvyšší konečnou kvalitu. Proto se celá výroba řídí dle norem ISO 9001.Dodržování těchto ISO norem je pravidelně kontrolováno dvěma nezávislými organizacemi a to TÜV Institut Austria Cert GmbH a NQA Institut Ascertiva Group Ltd.

 

 


Ke stažení:

 
Informační letáky:
Název CZ PL EN
O nás
Agrolakování
Autolakování
Težký průmysl

 

 

 

 

 

 
 
Podívejte se také na:
 

Zpět na: